Оплата через Приват24. Термінали самообслуговування "Приватбанк". Онлайн-банкінг або відділення банку
Вартість навчання складає 3400 гривень. Додатково до вартості навчання оплачуються освітні матеріали, робочі зошити, приклади документів, практикуми. Вартість матеріалів складає 650 гривень. Додатково, за бажанням, замовте три домашні завдання, які викладачі перевіряють і надають поради. Вартість домашніх завдань з перевіркою складає 590 гривень.

У вартість не входить відсоток комісії за проведення платежу, який утримують каси банків і платіжні системи
Сплачувати за курс частинами або оплатити повністю
Клієнти "Монобанк", клієнти інших банків із функцією оплати частинами, можуть сплачувати за курс по 450 гривень щомісяця.

Проконсультуватись з кураторами
по оплаті частинами:
Компанія сплачує за навчання
Для оплати від юридичної особи, зв'яжіться з кураторами курсу за електронною адресою we@svobodnaia.ua Ми підготуємо все необхідне.
РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ В БАНКУ
ЗРОБИТИ ПЕРЕДОПЛАТУ КАРТОЮ
ОПЛАТИТИ КУРС ІЗ ДОМАШНІМИ ЗАВДАННЯМИ
ОПЛАТИТИ КУРС БЕЗ ДОМАШНІХ ЗАВДАНЬ
Компанії, де працюють наші випускники
Записатись на курс
Погоджуюсь з правилами і порядком проведення курсу, які розміщені на сайті програми
Дозволяю обробку моїх персональних даних
Обираю курс із домашніми завданнями (+ 590 гривень)

ОБОВ'ЯЗКОВО ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ!

Перед внесенням оплати, зареєструйтесь на курс. Після сплати за навчання, надішліть кураторам квитанцію або ID номер платежу. Ми перевіримо платіж і надішлемо підтвердження про зарахування.

Головні питання
Як проходить навчання і скільки необхідно часу?
Заняття проходять чотири рази на тиждень щопонеділка, середи та п'ятниці з 19:00 до 20:20, щосуботи з 10:00 до 11:20. Вам знадобиться п'ять годин на тиждень. Відеозаписи можна переглядати в зручний для вас час.
Я можу переглядати відеозаписи занять?
Відеозаписи прямих ефірів завантажуються до зручного персонального кабінету, де ви зможете переглядати їх в зручний час протягом року.
Освітні матеріали залишаються у вас назавжди.
Яка вартість навчання?
Вартість навчання складає 4050 гривень включаючи освітні і методичні матеріали, робочі зошити. Додатково, за бажанням, замовте домашні завдання з перевіркою викладачів. Вартість трьох домашніх завдань складає 590 гривень.
Як оплатити навчання в розстрочку?
Клієнти "Монобанк", клієнти банків з доступною функцією "розстрочка", можуть сплачувати за навчання частинами. Докладна інструкція для клієнтів "Монобанк" за посиланням. Напишіть нам за консультацією в facebook або telegram.
Як сплатити за навчання від юридичної особи?
Щоб сплатити за навчання від компанії або організації, зв'яжіться з кураторами електронною поштою we@svobodnaia.ua Ми підготуємо все необхідне.
Зв'язатись з нами
Поставте запитання
© 2010 - 2021 Свободная. Образовательная платформа