Старт весна
Говорить держава

17
онлайн
семінарів
23
години
практики
5
тижнів навчання
Як заслужити довіру суспільства, налаштувати та реалізовувати комунікацію органів державної влади і місцевого самоврядування, державних компаній, корпорацій, політиків
ПРОБЛЕМА
РІШЕННЯ

Державна комунікація — надскладна робота, що повністю відрізняється від комунікацій бізнесу. Суспільство протистоїть реформам, не довіряє більшості ініціатив. Громадяни не розуміють, чим займаються державні компанії. Держава працює під постійною критикою журналістів і звинуваченнями. Дописи в соцмережах збирають десятки тисяч хейтерів. Кожний крок державника і директора компанії викликає шквал критики. Годі говорити про ситуації, коли держава помиляється.

Почати говорити з людьми та налагодити комунікацію для громадян і журналістів. Спілкування не вирішить всіх проблем, проте знизить градус напруги і недовіри. Коли влада має комунікацію з суспільством, журналістами, групами впливу, зміни та реформи реалізуються швидше і краще. Курс допоможете отримати професію прес-секретаря і стати голосом держави. Практикуючим спеціалістам підвищити кваліфікацію.

51587
випускників школи
ОНЛАЙН

СЕРТИФІКАТ СПЕЦІАЛІСТА

Заняття проходитимуть онлайн наживо з подальшим доступом до відеозаписів. Ви навчатиметесь за зручним для вас графіком: записи можна переглядати в зручний час і зручному місці протягом року. Немає необхідності відміняти ділову зустріч або нехтувати сім'єю. Видається сертифікат про отримання цифрової професії та нових компетенцій.

Про курс

Навчальна програма складається з практичних семінарів і майстер-класів від прес-секретарів президентів, органів державної влади, державних корпорацій, радників зі стратегічних комунікацій, головних редакторів провідних українських медіа. Курс наповнений практикумами копірайтингу, сторітелінгу та ведення публічних сторінок в Facebook, Instagram, Telegram.

Дати курсу: 10 серпня - 11 вересня 2021 року. Навчання онлайн наживо, за бажанням студентів додамо зустрічі наживо + онлайн.

Тривалість професійного навчання – 5 тижнів. Щотижня працюватимете над вирішенням комунікаційних задач державних компаній та органів влади, створенням контенту і написанням текстів для публічних сторінок в соціальних мережах.

Ви отримаєте сертифікат про нову професію та компетенції. Навчання на очних і онлайн програмах школи пройшли 51587 людей.

ДЛЯ КОГО КУРС?

Освітня програма створена для тих, хто прагне отримати нову професію та працювати в державних комунікаціях.

Курс корисний для професійного розвитку маркетологів, спеціалістів із зв'язків з громадськістю, персональних асистентів.

Головний редактор «Радіо НВ» (до 2020), головний редактор «Коммерсантъ» (до 2014), головний редактор «РБК-Україна» (до 2017), телеведучий "Прямий канал". Автор книги «За слова відповідаю»

Валерій Калниш

Генеральний директор інформаційної агенції «Інтерфакс-Україна». В минулому заступник глави Адміністрації Президента України (1998), прессекретар Президента України (1998 - 2001)

Олександр Мартиненко

SMM-спеціалістка, блогерка зі 164 тисячами послідовників в Instagram. Спеціалізується на створенні персональних брендів підприємців

Еліна Крупська

Комунікаційний радник Міністерства охорони здоров'я України (2019), політичний консультант і політолог

Дмитро Раімов

Наші викладачі

Директор департаменту комунікацій «Нафтогаз – зберігання газу», працював радником Міністра енергетики України, директором з персоналу «Магістральні газопроводи України»

Максим Белявський

Фотографиня з десятирічним досвідом. Серед її клієнтів Pepsi, «Сільпо», Lay's, Ulichnaya Eda, «Хортиця», Sandora. Фотографувала Олега Винника, Регіну Тодоренко та багатьох українських зірок

Олена Попова

Телеведуча та журналістка, в минулому кандидат в Президенти України. Співпрацювала з телеканалами «Інтер», «УТ-1», ICTV, NewsOne, ZIK, «Прямий канал», «Кyiv Live»

Юлія Литвиненко

Прессекретарка Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова. Займалася комунікаціями у Президентському фонді Леоніда Кучми «Україна», в Київській міській раді, очолювала департамент комунікацій та інформатизації у Державній архітектурно-будівельній інспекції України

Ольга Туній

Директор інформаційної агенції «Українські новини». В минулому прес-секретар Кабінету Міністрів України (2006 - 2008), прессекретар парламентської опозиції (2008 - 2010). Керівник прес-служби Президента України (2010 - 2011), керівник Головного управління забезпечення доступу до публічної інформації Адміністрації Президента України (2011 - 2014)

Денис Іванеско

Керівник спецпроектів комунікаційної агенції RMA. Має 15-річний досвід у медіа на посаді журналіста, ведучого, редактора на TV. Один із публічних претендентів на посаду прессекретаря Президента України Володимира Зеленського

Олександр Бондаренко

Мобільний фотограф, спеціалістка зі створення фото-контенту для брендів. SMM-спеціалістка ресторану «Товстий і тонкий», магазину «Monet», Міністерства охорони здоров'я України, спортивного клубу «Подольський»

Олександра Кулиняк

Голова Національного союзу журналістів України, Заслужений журналіст України. Журналіст і редактор

Сергій Томіленко

Копірайтерка з 20-ти річним досвідом. Авторка книг «Клад копірайтера» та «Настільна книга копірайтера», викладачка школи копірайтингу «Риба»

Еліна Слободянюк

Радниця з комунікацій в.о. Голови Вищої ради правосуддя. Стажувалась в Кабінеті Міністрів України, Міністерстві юстиції України. Працювала прессекретарем Південно-Західного апеляційного господарського суду

Олена Єрхан

Засновниця та керівниця міжнародної PR-агенції Magonova & Partners, радниця голови Фонду державного майна України, радниця голови Державної фіскальної служби України

Анастасія Магонова

Графік навчання

Формат занять

01. Семінари наживо в прямому ефірі

02. Відеозаписи завантажуються до персонального кабінету і будуть доступні рік

03. Відкрита можливість спілкуватись, ставити питання викладачам

04. Практикуми з написання прес-релізів, таргетингу реклами, роботі в кризових та ризикових комунікаціях

05. Практикуми зі створення та ведення публічних сторінок в соціальних мережах

06. Видається сертифікат про нові компетенції
Вартість. Старт 10.08

5 тижнів, 15 занять, 20 годин практики

3400 гривень | 122 долари | 100 євро

Додатково до вартості навчання оплачуються робочі зошити, освітні і методичні матеріали, практичні заняття. Передоплата 800 гривень. Залишок оплачуєте напередодні початку навчання.
Головні питання
Як проходить навчання і скільки необхідно часу?
Заняття проходять чотири рази на тиждень щопонеділка, середи та п'ятниці з 19:00 до 20:20, щосуботи з 10:00 до 11:20. Вам знадобиться п'ять годин на тиждень. Відеозаписи можна переглядати в зручний для вас час.
Я можу переглядати відеозаписи занять?
Відеозаписи прямих ефірів завантажуються до зручного персонального кабінету, де ви зможете переглядати їх в зручний час протягом року.
Освітні матеріали залишаються у вас назавжди.
Як мені ставити питання викладачам і кураторам?
Поставити питання викладачам і кураторам можна наживо під час прямого ефіру, електронною поштою та в соціальних мережах.
Будуть домашні завдання і як їх виконувати?
Ви можете замовити три домашні завдання.
Перше — по веденню публічних сторінок органів державної влади та державних корпорацій. Друге — по написанню текстів без штампів, канцеляризмів, текстового сміття. Третє — по створенню предметної та портретної фотографії для публічних сторінок.
Як отримати сертифікат курсу?
Щоб отримати сертифікат про успішне завершення навчання, необхідно обрати навчання із домашніми завданнями. Вчасно виконати і надіслати роботи. На виконання кожного завдання передбачено два тижні. Ви отримаєте відгук і персональні рекомендації.
Як оплатити навчання в розстрочку?
Клієнти "Монобанк", клієнти банків з доступною функцією "розстрочка", можуть сплачувати за навчання частинами. Докладна інструкція для клієнтів "Монобанк" за посиланням. Напишіть нам за консультацією в facebook або telegram.
Якою мовою викладання?
Навчання проходить українською і російською мовами. Виконувати домашні і практичні завдання можна однією з цих мов.
Записатись на курс
Погоджуюсь з правилами і порядком проведення курсу, які розміщені на сайті програми
Дозволяю обробку моїх персональних даних
Обираю курс із домашніми завданнями (+ 590 гривень)
Зв'язатись з нами
Поставте запитання
© 2010 - 2021 Свободная. Образовательная платформа