Старт 10.08
Говорить держава

15
онлайн
семінарів
20
годин
практики
5
тижнів навчання
Як заслужити довіру суспільства, налаштувати та реалізовувати комунікацію органів державної влади і місцевого самоврядування, державних компаній, корпорацій, політиків
ПРОБЛЕМА
РІШЕННЯ

Державна комунікація — надскладна робота, що повністю відрізняється від комунікацій бізнесу. Суспільство протистоїть реформам, не довіряє більшості ініціатив. Громадяни не розуміють, чим займаються державні компанії. Держава працює під постійною критикою журналістів і звинуваченнями. Дописи в соцмережах збирають десятки тисяч хейтерів. Кожний крок державника і директора компанії викликає шквал критики. Годі говорити про ситуації, коли держава помиляється.

Почати говорити з людьми та налагодити комунікацію для громадян і журналістів. Спілкування не вирішить всіх проблем, проте знизить градус напруги і недовіри. Коли влада має комунікацію з суспільством, журналістами, групами впливу, зміни та реформи реалізуються швидше і краще. Курс допоможете отримати професію прес-секретаря і стати голосом держави. Практикуючим спеціалістам підвищити кваліфікацію.

51587
випускників школи
ОНЛАЙН

СЕРТИФІКАТ СПЕЦІАЛІСТА

Заняття проходитимуть онлайн наживо з подальшим доступом до відеозаписів. Ви навчатиметесь за зручним для вас графіком: записи можна переглядати в зручний час і зручному місці протягом року. Немає необхідності відміняти ділову зустріч або нехтувати сім'єю. Видається сертифікат про отримання цифрової професії та нових компетенцій.

Про курс

Навчальна програма складається з практичних семінарів і майстер-класів від прес-секретарів президентів, органів державної влади, державних корпорацій, радників зі стратегічних комунікацій, головних редакторів провідних українських медіа. Курс наповнений практикумами копірайтингу, сторітелінгу та ведення публічних сторінок в Facebook, Instagram, Telegram.

Дати курсу: 10 серпня - 11 вересня 2021 року. Навчання онлайн наживо, за бажанням студентів додамо зустрічі наживо + онлайн.

Тривалість професійного навчання – 5 тижнів. Щотижня працюватимете над вирішенням комунікаційних задач державних компаній та органів влади, створенням контенту і написанням текстів для публічних сторінок в соціальних мережах.

Ви отримаєте сертифікат про нову професію та компетенції. Навчання на очних і онлайн програмах школи пройшли 51587 людей.

ДЛЯ КОГО КУРС?

Освітня програма створена для тих, хто прагне отримати нову професію та працювати в державних комунікаціях.

Курс корисний для професійного розвитку маркетологів, спеціалістів із зв'язків з громадськістю, персональних асистентів.

Головний редактор «Радіо НВ» (до 2020), головний редактор «Коммерсантъ» (до 2014), головний редактор «РБК-Україна» (до 2017), телеведучий "Прямий канал". Автор книги «За слова відповідаю»

Валерій Калниш

Генеральний директор інформаційної агенції «Інтерфакс-Україна». В минулому заступник глави Адміністрації Президента України (1998), прессекретар Президента України (1998 - 2001)

Олександр Мартиненко

Директорка креативної групи, копірайтерка агенції Arriba! (до 2020). Серед клієнтів Bon Boisson, ESSE, Yelli, REVO, Microsoft, Heinz, Samsung, Varus, «Мясная гильдия». Авторка професійної книги «В очікуванні копірайтера»

Стаська Падалка

Комунікаційний радник Міністерства охорони здоров'я України (2019), політичний консультант і політолог

Дмитро Раімов

Наші викладачі

Директор департаменту комунікацій «Нафтогаз – зберігання газу», працював радником Міністра енергетики України, директором з персоналу «Магістральні газопроводи України»

Максим Белявський

Фотографиня з десятирічним досвідом. Серед її клієнтів Pepsi, «Сільпо», Lay's, Ulichnaya Eda, «Хортиця», Sandora. Фотографувала Олега Винника, Регіну Тодоренко та багатьох українських зірок

Олена Попова

Телеведуча та журналістка, в минулому кандидат в Президенти України. Співпрацювала з телеканалами «Інтер», «УТ-1», ICTV, NewsOne, ZIK, «Прямий канал», «Кyiv Live»

Юлія Литвиненко

Прессекретарка Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова. Займалася комунікаціями у Президентському фонді Леоніда Кучми «Україна», в Київській міській раді, очолювала департамент комунікацій та інформатизації у Державній архітектурно-будівельній інспекції України

Ольга Туній

Директор інформаційної агенції «Українські новини». В минулому прес-секретар Кабінету Міністрів України (2006 - 2008), прессекретар парламентської опозиції (2008 - 2010). Керівник прес-служби Президента України (2010 - 2011), керівник Головного управління забезпечення доступу до публічної інформації Адміністрації Президента України (2011 - 2014)

Денис Іванеско

Засновник і головний економіст Незалежної групи макроекономічного аналізу і прогнозування Ukraine Economic Outlook, PR-спеціаліст. Викладач бізнес-школи «МІМ-Київ»

Михайло Кухар

Мобільний фотограф, спеціалістка зі створення фото-контенту для брендів. SMM-спеціалістка ресторану «Товстий і тонкий», магазину «Monet», Міністерства охорони здоров'я України, спортивного клубу «Подольський»

Олександра Кулиняк

Голова Національного союзу журналістів України, Заслужений журналіст України. Журналіст і редактор

Сергій Томіленко

Копірайтерка з 20-ти річним досвідом. Авторка книг «Клад копірайтера» та «Настільна книга копірайтера», викладачка школи копірайтингу «Риба»

Еліна Слободянюк

Радниця з комунікацій в.о. Голови Вищої ради правосуддя. Стажувалась в Кабінеті Міністрів України, Міністерстві юстиції України. Працювала прессекретарем Південно-Західного апеляційного господарського суду

Олена Єрхан

Засновниця та керівниця міжнародної PR-агенції Magonova & Partners, радниця голови Фонду державного майна України, радниця голови Державної фіскальної служби України

Анастасія Магонова

Графік навчання

Формат занять

01. Семінари наживо в прямому ефірі

02. Відеозаписи завантажуються до персонального кабінету і будуть доступні рік

03. Відкрита можливість спілкуватись, ставити питання викладачам

04. Практикуми з написання прес-релізів, таргетингу реклами, роботі в кризових та ризикових комунікаціях

05. Практикуми зі створення та ведення публічних сторінок в соціальних мережах

06. Видається сертифікат про нові компетенції
Вартість. Старт 10.08

5 тижнів, 15 занять, 20 годин практики

3400 гривень | 122 долари | 100 євро

Додатково до вартості навчання оплачуються робочі зошити, освітні і методичні матеріали, практичні заняття. Передоплата 800 гривень. Залишок оплачуєте напередодні початку навчання. Вартість актуальна до 01 серпня. Після – 4500 гривень плюс матеріали.
Головні питання
Як проходить навчання і скільки необхідно часу?
Заняття проходять чотири рази на тиждень щопонеділка, середи та п'ятниці з 19:00 до 20:20, щосуботи з 10:00 до 11:20. Вам знадобиться п'ять годин на тиждень. Відеозаписи можна переглядати в зручний для вас час.
Я можу переглядати відеозаписи занять?
Відеозаписи прямих ефірів завантажуються до зручного персонального кабінету, де ви зможете переглядати їх в зручний час протягом року.
Освітні матеріали залишаються у вас назавжди.
Як мені ставити питання викладачам і кураторам?
Поставити питання викладачам і кураторам можна наживо під час прямого ефіру, електронною поштою та в соціальних мережах.
Будуть домашні завдання і як їх виконувати?
Ви можете замовити три домашні завдання.
Перше — по веденню публічних сторінок органів державної влади та державних корпорацій. Друге — по написанню текстів без штампів, канцеляризмів, текстового сміття. Третє — по створенню предметної та портретної фотографії для публічних сторінок.
Як отримати сертифікат курсу?
Щоб отримати сертифікат про успішне завершення навчання, необхідно обрати навчання із домашніми завданнями. Вчасно виконати і надіслати роботи. На виконання кожного завдання передбачено два тижні. Ви отримаєте відгук і персональні рекомендації.
Як оплатити навчання в розстрочку?
Клієнти "Монобанк", клієнти банків з доступною функцією "розстрочка", можуть сплачувати за навчання частинами. Докладна інструкція для клієнтів "Монобанк" за посиланням. Напишіть нам за консультацією в facebook або telegram.
Якою мовою викладання?
Навчання проходить українською і російською мовами. Виконувати домашні і практичні завдання можна однією з цих мов.
Записатись на курс
Погоджуюсь з правилами і порядком проведення курсу, які розміщені на сайті програми
Дозволяю обробку моїх персональних даних
Обираю курс із домашніми завданнями (+ 590 гривень)
Зв'язатись з нами
Поставте запитання
© 2010 - 2021 Свободная. Образовательная платформа