Оплата через Приват24. Термінали самообслуговування "Приватбанк". Онлайн-банкінг або відділення банку
Вартість навчання складає 4050 гривень включаючи освітні та методичні матеріали, робочі зошити. Додатково, за бажанням, замовте три домашні завдання, які викладачі перевіряють і нададуть свої поради. Вартість домашніх завдань з перевіркою складає 590 гривень.

У вартість не входить відсоток комісії за проведення платежу, який утримують каси банків і платіжні системи
Сплачувати за курс частинами або оплатити повністю
Клієнти "Монобанк", клієнти інших банків із функцією оплати частинами, можуть сплачувати за курс по 450 гривень щомісяця.

Проконсультуватись з кураторами
по оплаті частинами:
Компанія сплачує за навчання
Для оплати від юридичної особи, зв'яжіться з кураторами курсу за електронною адресою we@svobodnaia.ua Ми підготуємо все необхідне.
Записатись на курс
Погоджуюсь з правилами і порядком проведення курсу, які розміщені на сайті програми
Дозволяю обробку моїх персональних даних
Обираю курс із домашніми завданнями (+ 590 гривень)
Замовити посібник з копірайтингу (+ 200 гривень)

ОБОВ'ЯЗКОВО ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ!

Перед внесенням оплати, зареєструйтесь на курс. Після сплати за навчання, надішліть кураторам квитанцію або ID номер платежу. Ми перевіримо платіж і надішлемо підтвердження про зарахування.

Компанії, де працюють наші випускники
Головні питання
Як проходить навчання і скільки необхідно часу?
Заняття проходять тричі на тиждень щовівторка, четверга з 19:00 до 20:20, по суботам з 10:00 до 11:20. Вам знадобиться п'ять годин на тиждень. Відеозаписи можна переглядати у зручний для вас час.
Я можу переглядати відеозаписи занять?
Відеозаписи прямих ефірів завантажуються до зручного персонального кабінету, де ви зможете переглядати їх в зручний час протягом року.
Освітні матеріали залишаються у вас назавжди.
Яка вартість навчання?
Вартість навчання складає 4050 гривень включаючи освітні і методичні матеріали, робочі зошити. Додатково, за бажанням, замовте домашні завдання з перевіркою викладачів. Вартість трьох домашніх завдань складає 590 гривень.
Можу сплачувати за навчання частинами?
Клієнти "Монобанк", клієнти банків з доступною функцією "розстрочка", можуть сплачувати за навчання частинами. Докладна інструкція для клієнтів "Монобанк" за посиланням. Напишіть нам за консультацією в facebook або telegram.
Як сплатити за навчання від юридичної особи?
Щоб сплатити за навчання від компанії або організації, зв'яжіться з кураторами електронною поштою we@svobodnaia.ua Ми підготуємо все необхідне.
Зв'язатись
з нами
Поставте
запитання
© 2010 - 2021 Свободная. Освітня платформа