Оплата через Приват24. Термінали самообслуговування "Приватбанк". Онлайн-банкінг або відділення банку
Вартість навчання складає 2950 гривень. Додатково до вартості обов'язково оплачується 1100 гривень за спеціальні освітні матеріали, робочі зошити та практикуми. Додатково, за бажанням, замовте домашні завдання з перевіркою викладачами. Вартість — 590 гривень.

У вартість не входить комісія банків і платіжних систем.
Сплачувати за курс частинами або оплатити повністю
Клієнти "Монобанк", клієнти інших банків із функцією оплати частинами, можуть сплачувати за курс по 450 гривень щомісяця.

Проконсультуватись з кураторами
по оплаті частинами:
Компанія сплачує за навчання
Для оплати від юридичної особи, зв'яжіться з кураторами курсу за електронною адресою we@svobodnaia.ua Ми підготуємо все необхідне.
Записатись на курс
Погоджуюсь з правилами і порядком проведення курсу, які розміщені на сайті програми
Дозволяю обробку моїх персональних даних
Курс із домашніми завданнями (+ 590 гривень)

ОБОВ'ЯЗКОВО ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ!

Перед внесенням оплати, зареєструйтесь на курс. Після сплати за навчання, надішліть кураторам квитанцію або ID номер платежу. Ми перевіримо платіж і надішлемо підтвердження про зарахування.

Компанії, де працюють наші випускники
Головні питання
Яка вартість навчання?
Вартість навчання складає 2950 гривень. Додатково оплачуються спеціалізовані освітні матеріали та робочі зошити, практикуми. Додатково, за бажанням, замовте домашні завдання з перевіркою викладачами. Вартість домашніх завдань – 590 гривень.
Як оплатити в розстрочку?
Клієнти «Монобанк», клієнти банків з функцією «розстрочка» можуть оплачувати навчання частинами. Докладна інструкція за посиланням. За допомогою кураторів звертайтесь електронною поштою, в facebook або телеграм.
Як оплатити навчання від юридичної особи?
Щоб оплатити навчання від компанії або організації, зв'яжіться з кураторами електронною поштою we@svobodnaia.ua Ми підготуємо все необхідне.
Як подарувати навчання на курсі?
Щоб замовити подарунковий сертифікат, зв'яжіться з кураторами електронною поштою we@svobodnaia.ua, facebook або телеграм. Можна замовити електронний сертифікат або доставити «Новою поштою».
Зв'язатись
з нами
Поставте
запитання
© 2010 - 2021 Свободная. Освітня платформа