Оплата через Приват24. Термінали самообслуговування "Приватбанк". Онлайн-банкінг або відділення банку
Вартість навчання складає 3950 гривень за курс занять. Додатково оплачуються 690 гривень за робочі зошити, навчальні та методичні матеріали, приклади маркетингових документів та матеріалів. Додатково, за бажанням, замовте чотири домашні завдання, які викладачі перевіряють і до яких надають рекомендації. Вартість домашніх завдань з перевіркою складає 690 гривень за всі.

У вартість не входить відсоток за проведення платеу, який утримує платіжна система або каса банку
Сплачувати за курс частинами або оплатити повністю
Клієнти "Монобанк", клієнти інших банків із функцією оплати частинами, можуть сплачувати за курс по 450 гривень щомісяця.

Проконсультуватись з кураторами
по оплаті частинами:
Компанія сплачує за навчання
Для оплати від юридичної особи, зв'яжіться з кураторами курсу за електронною адресою we@svobodnaia.ua Ми підготуємо все необхідне.
РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ
ЗРОБИТИ ПЕРЕДОПЛАТУ КАРТОЮ
ОПЛАТИТИ КУРС БЕЗ ДОМАШНІХ ЗАВДАНЬ
ОПЛАТИТИ КУРС З ДОМАШНІМИ ЗАВДАННЯМИ
Записатись на курс
Погоджуюсь з правилами і порядком проведення курсу, які розміщені на сайті програми
Дозволяю обробку моїх персональних даних
Обираю курс із домашніми завданнями (+ 690 гривень)

ОБОВ'ЯЗКОВО ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ!

Перед внесенням оплати, зареєструйтесь на курс. Після сплати за навчання, надішліть кураторам квитанцію або ID номер платежу. Ми перевіримо платіж і надішлемо підтвердження про зарахування.

Компанії, де працюють наші випускники
Головні питання
Яка вартість навчання?
Вартість навчання без домашніх завдань складає 4640 гривень. З домашніми завданнями 5330 гривень. Включаючи всі освітні та методичні матеріали.
Як оплатити в розстрочку?
Клієнти «Монобанк», клієнти банків з функцією «розстрочка» можуть оплачувати навчання частинами. Докладна інструкція за посиланням. За допомогою кураторів звертайтесь електронною поштою, в facebook або телеграм.
Як оплатити навчання від ФОП або юридичної особи?
Щоб оплатити навчання від компанії або організації, зв'яжіться з кураторами електронною поштою we@svobodnaia.ua Ми підготуємо все необхідне.
Як подарувати навчання на курсі?
Щоб замовити подарунковий сертифікат, зв'яжіться з кураторами електронною поштою we@svobodnaia.ua, facebook або телеграм. Можна замовити електронний сертифікат або доставити «Новою поштою».
Зв'язатись
з нами
Поставте
запитання
© 2010 - 2021 Свободная. Освітня платформа