Оплата через Приват24. Термінали самообслуговування "Приватбанк". Онлайн-банкінг або відділення банку
Вартість навчання складає 3380 гривень за курс занять включаючи освітні та методичні матеріали. Додатково, за бажанням, замовте три домашні завдання, які викладачі перевіряють і до яких надають рекомендації. Вартість домашніх завдань з перевіркою складає 490 гривень.

У вартість не входить відсоток за проведення платежу, що утримує платіжна система або каса банку.
Сплачувати за курс частинами або оплатити повністю
Клієнти "Монобанк", клієнти інших банків із функцією оплати частинами, можуть сплачувати за курс по 450 гривень щомісяця.

Проконсультуватись з кураторами
по оплаті частинами:
Компанія сплачує за навчання
Для оплати від юридичної особи, зв'яжіться з кураторами курсу за електронною адресою we@svobodnaia.ua Ми підготуємо все необхідне.
Записатись на курс
Погоджуюсь з правилами і порядком проведення курсу, які розміщені на сайті програми
Дозволяю обробку моїх персональних даних
Обираю курс із домашніми завданнями (+ 490 гривень)

ОБОВ'ЯЗКОВО ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ!

Перед внесенням оплати, зареєструйтесь на курс. Після сплати за навчання, надішліть кураторам квитанцію або ID номер платежу. Ми перевіримо платіж і надішлемо підтвердження про зарахування.

Компанії, де працюють наші випускники
Головні питання
Яка вартість навчання?
Вартість навчання без домашніх завдань складає 3380 гривень. З домашніми завданнями 3870 гривень. Включаючи всі освітні та методичні матеріли.
Як оплатити в розстрочку?
Клієнти «Монобанк», клієнти банків з функцією «розстрочка» можуть оплачувати навчання частинами. Докладна інструкція за посиланням. За допомогою кураторів звертайтесь електронною поштою, в facebook або телеграм.
Як оплатити навчання від юридичної особи?
Щоб оплатити навчання від компанії або організації, зв'яжіться з кураторами електронною поштою we@svobodnaia.ua Ми підготуємо все необхідне.
Як подарувати навчання на курсі?
Щоб замовити подарунковий сертифікат, зв'яжіться з кураторами електронною поштою we@svobodnaia.ua, facebook або телеграм. Можна замовити електронний сертифікат або доставити «Новою поштою».
Зв'язатись
з нами
Поставте
запитання
© 2010 - 2021 Свободная. Освітня платформа